Всички наши обяви

19 обяви

Готов за живеене апартамент до Математическа гимназия

115.000€ | 224.920,45лв 74 кв.м.

  • 1.554 €/кв.м. | 3.039,47 лв/кв.м.
  • 2 Спални
  • 1 Баня

МАКС ИМОТИ предоставя ексклузивно на Вашето внимание стилно завършен и обзаведен апартамент, класическо 3+Б, в МОНОЛИТНА КООПЕРАЦИЯ на тихо за живеене място.
Местоположение: МГ, в близост- спирки на г...

Код 19877638

Карта

Частен апартамент в луксозния Хармони Суитс Монте Карло

90€ | 176,03лв 50 кв.м.

  • 2 €/кв.м. | 3,52 лв/кв.м.
  • 1 Спалня
  • 1 Баня

Поглезете се с почивка в лукс и спокойствие! Частен апартамент в комплекса.

Ваканционен комплекс Хармони Суит Монте Карло се намира в Слънчев бряг, на 10 минути пеша от плажа и предлага климатизирани...

Код 19712805

Карта

Апартамент под наем Стара Загора

420€ | 821,45лв 87 кв.м.

  • 5 €/кв.м. | 9,44 лв/кв.м.
  • 2 Спални
  • 1 Баня

Тристаен апартамент под наем - Супер център, Стара Загора (Опера / Аязмото)

Отдава се под наем луксозно обзаведен тристаен апартамент в супер центъра на Стара Загора, в непосредствена близост до Опер...

Код 19724092

Карта

Къща за продажба Гранит (Братя Даскалови)

38.000€ | 74.321,54лв 160 кв.м.

  • 238 €/кв.м. | 464,51 лв/кв.м.
  • 3 Спални
  • 1 Баня

Ако търсите спокойствие сред природата и сигурен доход на едно място – този имот е вашият идеален избор.
Съчетавайки уютен селски живот с работещ бизнес чрез собствена фотоволтаична централа, тук полу...

Код 19581129

Rooms and Studios for Rent with Sea View – Ravda 🌊 A vacation that combines comfort, tranquility, and sea sunrises

45€ | 88,01лв 30 кв.м.

  • 2 €/кв.м. | 2,93 лв/кв.м.
  • 1 Спалня
  • 1 Баня

Стаи и студиа под наем с морска гледка – Равда 🌊
Почивка, която съчетава комфорт, спокойствие и морски изгреви

Добре дошли в нашия хотелски комплекс в Равда, където ви очакват 16 уютни помещения с пр...

Код 19360146

Карта

Парцел за продажба Несебър

86.000€ | 168.201,38лв 904 кв.м.

  • 95 €/кв.м. | 186,06 лв/кв.м.
  • Съотношение етаж - сграда: 1.5

Продава се парцел за жилищно строителство в местност Кокалу, Несебър

Код 19117638

Карта

Апартамент за продажба Стара Загора

71.000€ | 138.863,93лв 56 кв.м.

  • 1.268 €/кв.м. | 2.479,71 лв/кв.м.
  • 1 Спалня
  • 1 Баня

🏡 Апартамент с гледка и локация – комбинация, която рядко се среща!

Предлагаме ви 2+К /б/ апартамент в монолитен, саниран блок, разположен на 12-ти (последен) етаж – изборът на хора, които ценят тиш...

Код 19021574

Карта

Къща за продажба Стара Загора

490.000€ | 958.356,70лв 252 кв.м.

  • 1.944 €/кв.м. | 3.803,00 лв/кв.м.
  • 2 Спални
  • 1 Баня

Предлагаме за продажба масивна двуетажна къща в западната част на кв. Железник, която е перфектната комбинация от простор и функционалност и същевременно създава уют и уединение. Всяка стая е проектир...

Код 17194927

Склад под наем Стара Загора

1.000€ | 1.955,83лв 500 кв.м.

  • 2 €/кв.м. | 3,91 лв/кв.м.

Склад под наем - 500 кв.м., подходящ за големи машини и тежкотоварна техника
Отдава се под наем просторен склад с площ 500 кв.м. и височина 15 м, подходящ за съхранение и обслужване на големи машини и...

Код 19023197

Карта

Къща за продажба Малко Кадиево (Стара Загора)

79.000€ | 154.510,57лв 160 кв.м.

  • 494 €/кв.м. | 965,69 лв/кв.м.
  • 2 Спални
  • 2 Бани

🏡 Продава се двуетажна къща – близнак в с. Малко Кадиево, обл. Стара Загора

Предлагаме за продажба двуетажна къща тип „близнак“, разположена в тихо и спокойно село, в близост до гр. Стара Загора.

✔️...

Код 19021041

Карта